iRobot obsadil 2 z 5ti míst v soutěži ProduktRoku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


iRobot obsadil 2 z 5ti míst v soutěži ProduktRoku


Výsledky soutěže ProduktRoku pod záštitou srovnávacího serveru Heureka.cz hovoří ve prospěch značky iRobot. Její dva robotické vysavače Roomba se dostaly do finálové pětice vyvolených v kategorii Vysavače, kde musely soutěžit s klasickými vysavači, jak do prodejnosti, tak do vyhledávanosti.

Cílem hodnocení soutěže ProduktRoku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2010 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem, množství nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Největší důvěry zákazníků ze všech robotických vysavačů na trhu se dostalo modelům iRobot Roomba 555 a iRobot Roomba 581, které obsadily 2 místa ve finálové pětici. „Ačkoliv je pro nás vždy nejcennější vřelé slovo spokojeného zákazníka, velmi nás potěšilo ocenění robotických vysavačů iRobot,“ komentuje soutěž Michal Škrábal ze společnosti Certus Mercatus s.r.o.

V České republice představují robotické vysavače poměrně nový prostředek k úklidu s rozhodně menším výskytem na 100 domácností, než například v domovině společnosti iRobot v USA. Výsledky jasně poukazují na dávno známý fakt, že v konkurenci robotických vysavačů jsou produkty iRobot lídrem na trhu a zákazníci oceňují jejich technologický náskok a kvalitní servisní služby.

„Za svěřenou důvěru děkujeme všem našim zákazníkům a chceme, aby věděli, že si jí nesmírně vážíme. Představuje pro nás totiž to nejcennější“, doplňuje Michal Škrábal.
Kontakt:

Jiří Chaloupka
Marketingový manažer
chaloupka@mercatus.cz
www.irobot.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 4. 2011 13:35
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Certus Mercatus s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Certus Mercatus s.r.o.

Certus Mercatus s.r.o. je dynamická a progresivní společnost orientující se zejména na inovativní technologie a výrobky. Je výhradním distributorem robotických vysavačů americké značky iRobot. Ta již 21 let patří mezi lídry v robotice, což dokládá i skutečnost, že její domáci roboty používá téměř 6 milionů zákazníků po celém světě a profesionální průmyslové roboty odebírá například americká armáda.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.