Inzertní noviny AVÍZO slaví 20 let své existence na trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Inzertní noviny AVÍZO slaví 20 let své existence na trhu


Ostrava, 19. 1. 2010 – Již od ledna roku 1990 se mohou občané severomoravského regionu bez přerušení setkávat s inzertními novinami AVÍZO. Posláním těchto novin je zprostředkovávat nákup nebo prodej zboží a služeb mezi občany nebo firmami, spojovat prodávající s kupujícími.

Každý týden akciová společnost AVÍZO vyprodukuje pro tento region přes 150 stránek stejnojmenných inzertních novin obsahujících na 12 000 soukromých a komerčních inzerátů. Díky pečlivému roztřídění do stovek rubrik poskytuje AVÍZO přehledné informace o nabízeném či poptávaném, novém i použitém zboží i mnoha službách nabízených zejména živnostníky. Noviny také poskytují možnost si nalézt životního partnera. Za dobu existence firmy vyšly už noviny AVÍZO více než 2 300 krát, a bylo v nich postupně zveřejněno přes 18 milionů inzerátů.
O tom, jak je AVÍZO důležitým prostředníkem při obchodních transakcích, svědčí skutečnost, že týdně jím „proteče“ zboží, auta či nemovitosti v hodnotě přesahující 5 miliard korun.

Kromě inzertních novin AVÍZO vydává společnost řadu dalších inzertních titulů, které jsou měsíčně distribuovány do schránek pod značkou OÁZA a TRUBAČ nebo do stovek speciálních stojanů - AVÍZO REALITY resp. AVÍZO SLUŽBY. Celkový měsíční náklad všech tištěných titulů vydávaných společností AVÍZO se pohybuje kolem 500 000 výtisků.

Společnost AVÍZO také provozuje stejnojmenný inzertní server www.AVIZO.cz, který aktuálně dosahuje 1 000 000 návštěv s téměř 12 miliony zobrazených stránek měsíčně (prosinec 2009, dle měření NetMonitor)
Kontakt:

David Pravdik
obchodní ředitel
david.p@avizo.cz
777 846 874
596 906 514


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 1. 2010 13:04
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: AVÍZO, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O mediálním holdingu AVÍZO
Předmětem činnosti společnosti AVÍZO, a.s. a jejích dceřiných společností v Plzni a Českých Budějovicích (AVÍZO Holding) jsou především zpracování, distribuce a prodej databázově strukturovaných informací prostřednictvím 13 tištěných titulů, webových stránek AVÍZO.cz resp. B2B real – estate portálu Czech Property Market (www.eCPM.cz).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.