Hotels.com doporučuje nejlepší hotely v New Yorku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hotels.com doporučuje nejlepší hotely v New YorkuBojujte s finanční krizí a zakousněte se do Velkého jablka díky průvodci Hotels.com po hotelech v New Yorku. New York, New York – slavné obchodní domy začínají s vánočními výprodeji letos o něco dřív, takže je zde ještě více důvodů začít s vánočními nákupy dříve, abyste se vyhnuli tlačenicím a co nejvíce si užili průvodce Hotels.com po nejlepších hotelech v New Yorku.
Bojujte s finanční krizí a zakousněte se do Velkého jablka díky průvodci Hotels.com po hotelech v New Yorku.

New York, New York – slavné obchodní domy začínají s vánočními výprodeji letos o něco dřív, takže je zde ještě více důvodů začít s vánočními nákupy dříve, abyste se vyhnuli tlačenicím a co nejvíce si užili průvodce Hotels.com po nejlepších hotelech v New Yorku.

Shelburne Hotel (čtyřhvězdičkový)

Užijte si čtyřhvězdičkový hotel Shelburne ve stylu art-deco v historické části Murray Hill, okamžiky v úžasných obchodech na páté avenue včetně Tiffany & Co., Gucci, Versace a Saks. Bar na střeše Rare View nabízí úžasný pohled na Empire State Building a na mrakodrapy na Manhattanu a v tomto hotelu v New Yorku je také fitness centrum a sauna.

On The Ave Hotel (čtyřhvězdičkový)

Hotel On The Ave v horní západní části New Yorku se nachází dva bloky od Central Parku a od muzea přírodní historie.

Patio se zahradou na 16. podlaží nabízí panoramatický pohled na Hudson River, zatímco všechny pokoje mají výhled na město a jsou zařízené v minimalistickém designu v černobílé kombinaci a se zdobenými zdmi. V rámci pokojového servisu dostávají hosté belgickou čokoládu a budík vedle postele hraje hudbu z CD, které je možné si vybrat z doplňkové knihovny.

The Time Hotel (čtyřhvězdičkový)

Čtyřhvězdičkový Time Hotel, je butikem mezi hotely v New Yorku a nachází se uprostřed módní části Manhattanu West Side, pouze několik vteřin od Times Square a Central Parku.

Renomovaný designér Adam Tihany navrhl mnoho částí hotelu včetně hotelových pokojů, které jsou zařízeny v červené, modré nebo žluté barvě pro vytvoření uklidňující atmosféry.

The Helmsley Park Lane (čtyřhvězdičkový)

Pokud zůstanete tři noci, ušetříte dalších 15 % ve čtyřhvězdičkovém hotelu Helmsley Park Lane, v ulici naproti Central Parku a pouze dva bloky od páté avenue. Všechny pokoje jsou zařízené ve východním stylu a standardní pokoje mají speciální sedací vybavení, kdy suity obsahují obývací pokoj a úžasný výhled na Central Park.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.

http://cesko.hotels.com/ má také jeden z nejrozsáhlejších týmů nezávislých hotelových odborníků v odvětví cestovního ruchu, což pro uživatele znamená, že mají k dispozici reálné, nezkreslené recenze ubytovacích zařízení. Turisté mohou zadávat své objednávky online nebo kontaktovat některé naše vícejazyčné centrum pro zákazníky na telefonním čísle +44 (0)20 7492 0979.

Pro další informace navštivte web http://cesko.hotels.com/

Kontakt pro dotazy médií -

Jenny Simpson
Online News & PR Manager
WebCertain Europe Ltd
Blackthorn House
Northminster Business Park
Poppleton
York
YO26 6QW
Tel: +44 1904 780030
Email: pr@webcertain.comKontakt:

Laure Mondon
Online News & PR Coordinator
pr@webcertain.com
+44(0) 190478003
+44(0) 190478003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 1. 2009 10:43
Kategorie: Cestování
Název zdroje: WebCertain (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Multilingual Web Marketing Company offering a greater range of service and language available from one team anywhere in the world.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.