Hotel Mercure Ostrava Center pozval děti z dětského domova na dětský den | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hotel Mercure Ostrava Center pozval děti z dětského domova na dětský den


MDD neboli Mezinárodní den dětí bývá našimi nejmenšími velmi oblíben. Rodiny vyrážejí na společné obědy či večeře, děti dostávají dárky a rodiče se dětem snaží připravit krásný den. Aby si i děti z dětského domova Na Vizině mohly dovolit patřičně oslavit svůj „svátek“, připravil pro ně hotel Mercure Ostrava Center hotelové skupiny Accor zábavný dětský den. Kromě možnosti nahlédnout pod pokličku fungování luxusního hotelu byly děti pozvány na slavnostní oběd, který vystřídala zábava v podobě atraktivních moderních her jako například Nintendo-wee a mnoho dalšího. Náctiletí hosté si celý den velmi užili a na památku si odnesli nejen spoustu zážitků, ale také milé dárečky. Dětský den byl prvním dárkem hotelové skupiny Accor, následovat by měla rozsáhlá úprava zahrady dětského domova a další projekty.

Nedávno otevřený, čtyřhvězdičkový hotel Mercure v Ostravě byl pro děti z dětského domova velkým zážitkem. Některé z nich byly v luxusním hotelu vůbec poprvé a hned měly příležitost ochutnat lahodná menu zdejší kuchyně.

„Jsme velice rádi, že jsme měli příležitost potěšit děti z dětského domova Na Vizině sobotní akcí a ještě více nás potěšila radost samotných dětí. Jedná se o první spolupráci s tímto dětským domovem, ale určitě ne poslední,“ vysvětluje Luc Gesvret, ředitel Accoru pro Českou republiku a dodává: „V současné době již pracujeme na projektu rekultivace zahrady dětského domova v hodnotě 140.000 Kč, která by měla být financována v rámci Accor Fundation. Následovat budou i další aktivity pro tento dětský domov.“

Pro skupinu Accor se zdaleka nejedná o první charitativní projekt, již řadu let pravidelně přispívá také na Český červený kříž, podporuje projekt Pomozte dětem nebo pořádá každoroční sbírku pro dětský domov v Dolních Počernicích. Nedávno začala skupina podporovat nadaci paní Chantal Paullain Archa Chantal a rovněž se zapojila do charitativního projektu Avon Pochod.
Kontakt:

Linda Maletínská
maletinska@privilegepr.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 6. 2011 12:36
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRIVILEGE PR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.