Ghostwriting | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ghostwriting


"Ghostwriter je člověk, kterého si můžete najmout k vytvoření odborných článků, publikací, ale i celých knih, které jsou následně zveřejněny pod Vaším jménem. Ghostwriting je mocný nástroj k zvyšování Vaší reputace a věhlasu."

Ghostwriting je ve světě zavedenou a běžnou službou a postupně se začíná využívat i u nás. Díky ghostwritingu můžete pravidelně publikovat a vydávat vše od článků v časopisech po knihy bez zkušeností s psaním. Nechte své konkurenty daleko za sebou!

Profesionální ghostwriter je zkrátka nájemný spisovatel, novinář a marketer v jedné osobě, který Vám dle Vašich požadavků a přání vytvoří text libovolného rozsahu a typu.

S čím Vám rádi pomůžeme?

Potřebujete posílit povědomí o Vaší firmě? Informovat o službě, kterou nabízíte? Napíšeme pro Vás odborný i populární článek. Naší velkou výhodou je, že máme zkušenosti s publikováním a klasickým i on-line PR. Zařídíme, aby se Váš článek objevil všude tam, kde je potřeba. Navíc pro Vás v případě zájmu navrhneme dlouhodobý mediaplán, který bude zahrnovat pravidelné zveřejňování Vašich článků v různých médiích. Vyřídíme veškerou komunikaci, zpracování podkladů i kontrolu uveřejněných článků. Díky nám se o Vás bude vědět!

Rádi byste vydali knihu, ale nemáte čas ani zkušenosti s psaním? Využijte našich služeb a dopřejte si profesionálně napsanou a čtivou publikaci, která Vás bude reprezentovat. Sepsání knihy je vrcholem práce ghostwritera. Svěřte se do naší péče!
Vytvoříme Vám na míru texty projevů a slavnostních řečí. Vaše vystoupení bude mít spád, pointu a styl.
Po konzultaci Vám vytvoříme jakékoliv texty dle Vašich požadavků. Stačí nás kontaktovat. Jedinou výjimku tvoří vytváření školních, seminárních, diplomových a podobných prací - v tomto případě zkuste štěstí jinde.

Kolik stojí služby ghostwritera?

Cenu za ghostwriting stanovujeme vždy individuálně a po důkladné společné konzultaci. Odvíjí se
od náročnosti zpracovávaného tématu, množství podkladů a celkového rozsahu práce. Před samotným psaním věnujeme dostatek času pečlivé přípravě, aby výsledný text přesně plnil Váš cíl. Během samotného psaní také umožňujeme průběžné konzultace, díky kterým předejdeme chybám a omylům. V oblasti ghostwritingu samozřejmě poskytujeme stoprocentní diskrétnost.
Kontakt:

Barbora Helesicova
linkbuilder
helesicova@sovanet.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 6. 2010 11:56
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Sovanet (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma SOVA NET, s.r.o. vznikla v roce 2002 jako dceřinná firma společnosti SOVA SYTEMS spol. s r.o., dodavatele CAD software, řešení správy dokumentů /PDM/ a Data Storage a komplexně převzala její aktivity v oblasti eBusiness.

Mezi její hlavní aktivity patří služby spojené s vytvářením a provozováním internetových aplikací určených především pro publikování a obchodování v prostředí Internetu a vývojem aplikací (internetové i intranetové řešení) pokrývající potřeby moderních firem, které se rozhodly využít potenciál významného elektronického média, jakým je Internet.

SOVA NET, s.r.o. si klade za cíl poskytovat špičkové služby v oblasti IT a přinášet svým zákazníkům moderní technologie využitelné pro vyšší efektivitu a komunikaci uvnitř a vně firmy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.