Fascinující příběhy českých manažerů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Fascinující příběhy českých manažerů


Znáte to, ležíte na promrzlém chodníku, zima vám zalézá za nehty, tak hledáte fukary podél domů.I já jsem žil takto až do dne,kdy nás s kamarády odtáhli policisté. Hledali jsme proto nové útočiště a toužili si vytvořit provizorní bydlení.

Znáte to, ležíte na promrzlém chodníku, zima vám zalézá za nehty, tak hledáte fukary podél domů.I já jsem žil takto až do dne,kdy nás s kamarády odtáhli policisté. Hledali jsme proto nové útočiště a toužili si vytvořit provizorní bydlení.
Na smetišti jsme našli odpadky, které tam vyvezla reklamní agentura. Byly to staré plachty z billboardů ze zvláštního papíru. „Papír“ byl nepromokavý, pevný, patrně šlo o nějaký umělý materiál. Vytvořili jsme si z něj stany, které nás svými vlastnostmi uchvátily natolik, že jsme najednou objevili příležitost. Postupně jsme stany vyráběli na zakázku a prodávali je ostatním bezdomovcům. Později jsme získali kapitál na rozjetí vlastní firmy a začali vyrábět stany pro všechny, přidali jsme kabelky a další výrobky.
I takové příběhy jsme slyšeli od majitelů firem a HR manažerů na výročním Business Brunch®.
Letos to byl již čtvrtý letošní a celkově již stýtřetí Business Brunch®, který se konal v dubnu v Brně,  Bratislavě a Praze. Tématem byla Práce s příběhem.
Business brunch® pořádá agentura Motiv P již pátým rokem a právě toto výročí bylo inspirací k tématu Práce s příběhem. Příběh Business Brunch® se prolínal celým setkáním, které moderoval PhDr. František Hroník, jedna ze současných největších osobností v oblasti psychologie práce v ČR a na Slovensku.
PhDr. František Hroník v úvodu seznámil účastníky s historií příběhu tohoto setkání, principem jeho fungování a důvodů jeho úspěšnosti. Následně plynule přešel k vysvětlení důležitosti příběhů v organizaci, naznačil účastníkům jeho možné využití a směry, kterými je prosazovat. To vše bylo doplněno úspěšnými příběhy značek, firem i jednotlivých osobností. PhDr. František Hroník srovnával také přístupy k osobnostem a jejich příběhu v Česku a zahraničí. Během přednášky upozornil F. Hroník na svou knihu Manažerské příběhy, která se taktéž zabývá tématem příběhů v organizaci. Ve druhé části byli účastníci rozděleni do skupin, ve kterých diskutovali o možnostech využití příběhů v organizaci. Celá diskuze se vedla v příjemné a uvolněné atmosféře a vzešlo z ní mnoho zajímavých ideí. Příklady z praxe jednotlivých zástupců HR byly velmi přínosné a účastníci tak pomohli dát tématu konkrétnější tvář.
Příští Business Brunch® se ponese v duchu „Organizační struktura – DNA organizace“. O jednom z nejdůležitějších prvků úspěšné organizace se budou moci účastníci dozvědět více již v květnu.Více na www.businessbrunch.czKontakt:

Martin Jelínek
Marketing a PR
jelinek@motivp.cz
773911999


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 4. 2010 14:47
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: agentura Motiv P s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poradenská a vzdělávací agentura realizuje pro řadu významných společností služby, mezi něž patří výcvikové kurzy a školení. Školíme manažerské dovednosti, prodejní dovednosti, komunikační dovednosti, techniky řešení problémů, trénink trenérů, zákaznická orientace a další. Dále AC (assessment centrum) a DC (development centrum), poradenství, koučink, psychodiagnostika on-line, manažerská konference, HR konference. Nabízíme také kurzy pro veřejnost, e-360 zpětná vazba, outdoor, outplacement.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.