EKOSPOL startuje cenovou revoluci! Nové byty na Barrandově prodává za méně než 40 000 Kč m2 vč. DPH! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


EKOSPOL startuje cenovou revoluci! Nové byty na Barrandově prodává za méně než 40 000 Kč m2 vč. DPH!


Doslova cenovou revoluci odstartovala dnes přední česká developerská společnost EKOSPOL. Zahájila totiž prodej nových bytů ve zbrusu novém projektu Výhledy Barrandov. Ceny bytů zde začínají již na 39 300 Kč/m2 č. DPH a průměrná cena všech bytů v projektu leží pod hranicí 45 000 Kč/m2 vč. DPH. Ve srovnání s konkurenčními projekty na Barrandově tak je EKOSPOL levnější o 17 %.

Průměrné ceně bytů společnosti EKOSPOL se žádný z aktuálně prodávaných projektů na Barrandově ani nepřiblíží. V současnosti je v této lokalitě v nabídkách developerů celkem 190 volných bytů, a to ve třech rezidenčních projektech. Ceny včetně DPH se v nich pohybují v rozmezí 52 – 70 tisíc korun za metr čtvereční vč. DPH, jsou tedy dražší o 17 % a více.

Nové byty v prestižní lokalitě za cenu paneláků
„Ceny bytů u projektu Výhledy Barrandov, stejně jako u všech dalších projektů připravovaných již v době recese, se nám podařilo stlačit na skutečné minimum. V praxi to znamená, že nový vysoce kvalitní byt 1+kk zájemci zakoupí již za 1,4 mil. Kč, byt 2+kk za neuvěřitelných 1,7 mil. Kč a byt 3+kk za 2,9 mil. Kč. Všechny ceny jsou samozřejmě včetně DPH,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL.

EKOSPOL tak jako první developer proniká se skutečně cenově dostupnými byty do renomovaných a atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností centra Prahy a úplnou občanskou vybaveností. Dosud se totiž nové byty v cenách od 35 do 50 tisíc Kč za metr čtvereční nabízely pouze v okrajových lokalitách a kdo chtěl víc, musel si připlatit. „Stačí se podívat na největší české internetové realitní servery. Za ceny, za které my na Barrandově prodáváme nové byty, se tam běžně nabízejí byty v desítky let starých panelácích,“ říká Evžen Korec.

Unikátní výhled na Prokopské údolí a panorama Prahy
Projekt Výhledy Barrandov tvoří dva moderní devítipodlažní bytové domy s celkem 290 byty, které vyrostou ve dvou etapách na samotném vrcholu Barrandova. Díky tomu převýší veškerou okolní bytovou zástavbu a poskytnou svým obyvatelům unikátní výhled přímo do chráněného Prokopského údolí a na panorama Prahy. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice tramvají Sídliště Barrandov, vzdálená pouhé tři minuty klidné chůze.

V první etapě nabízí projekt Výhledy Barrandov celkem 145 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Každý byt má navržen balkon nebo terasu. Ustupující horní podlaží dávají vzniknout luxusním bytům o dispozicích 4+kk a 5+kk s obrovskými terasami nabízejícími úchvatný výhled 180 až 270 stupňů. V suterénu bytových domů najde zázemí 264 krytých garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele domů.

Oblíbená lokalita Barrandova čelila velké developerské aktivitě především v letech realitního boomu mezi roky 2005-2008, kdy zde vzniklo přes tisíc nových bytů. Potenciál zdejšího území tak byl do značné míry již vyčerpán, takže byty v projektu Výhledy Barrandov jsou jednou z posledních šancí, jak získat kvalitní a cenově dostupný nový byt v této lokalitě.Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 6. 2011 3:50
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,9 mil., 3+kk za 2,7 mil. Kč! Výrazné slevy na byty na Barrandově, v Kyjích, Uhříněvsi, Písnici, Měcholupech a Vinoři. 19 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.