EKOSPOL naděluje k Vánocům. Bytový architekt zdarma pro všechny klienty! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


EKOSPOL naděluje k Vánocům. Bytový architekt zdarma pro všechny klienty!


20.12.2010, Praha – Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. rozšířila portfolio partnerů svého programu „Nákupy se slevou“ o další zajímavou službu. Od počátku příštího roku může každý, kdo u EKOSPOL a.s. zakoupí nový byt, zdarma využít služeb bytového architekta.

Exkluzivním partnerem EKOSPOL a.s. se na základě dvoukolového výběrového řízení stalo architektonické a designérské studio AKA HOME STAGING (www.akahomestaging.cz).

Bytový architekt? „Pro nás moc drahé,“ říkají klienti
„K rozšíření naší nabídky výhod pro klienty o služby bytového architekta jsme se rozhodli na základě častých připomínek našich zákazníků. Standardní komerční služby bytových architektů jsou totiž pro drtivou většinu našich klientů příliš drahé, designéři si často účtují částky převyšující i 1000 Kč za hodinu,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s. Právě proto byla spolupráce s profesionálním bytovým architektem doposud doménou především u větších a dražších bytů, jejichž kupci na zvýšené výdaje tolik nehledí. „My ale chceme zpřístupnit tyto služby také všem ostatním klientům, kteří mají své výdaje rozpočítané doslova na koruny,“ doplňuje Evžen Korec.

Spolupráce mezi EKOSPOL a AKA HOME STAGING je proto nastavena tak, že každý klient má automaticky se zakoupením nového bytu nárok na úvodní hodinovou konzultaci zdarma. Všechna další spolupráce klienta s AKA HOME STAGING, včetně návrhu a realizace interiéru, interiérového poradenství či pomoci při řešení stavebních úprav a klientských změn, pak podléhá předem dohodnuté pevné hodinové sazbě ve výši 500 Kč za hodinu včetně DPH. „V tom je právě zásadní rozdíl mezi naším bytovým architektem a nabídkami konkurence. Bytoví architekti klientům často poskytují první hodinu zdarma, v následující spolupráci s klientem ji však několikanásobně promítnou do finální kalkulace zakázky. Pro klienta je to ve výsledku stejně drahé, jako standardní nabídka architekta. To se u nás díky pevné hodinové sazbě stát nemůže,“ zdůrazňuje Evžen Korec.

Na oboustranně výhodnou spolupráci přistoupilo studio AKA HOME STAGING díky dlouhodobě pevné pozici společnosti EKOSPOL na špičce pražského rezidenčního trhu. Na oplátku bude moci AKA HOME STAGING – jako exkluzivní partner v oblasti interiérového poradenství – přímo oslovit každý rok 300-400 nových klientů, kterým EKOSPOL předá dokončený nový byt.

Počet partnerů programu „Nákupy se slevou“ příští rok dosáhne již 35
EKOSPOL nabízí v rámci výhod pro své klienty atraktivní systém slev a bonusů již u 32 smluvních partnerů. Atraktivní slevy na produkty a služby partnerů se pohybují v rozmezí 5-30 % v porovnání se standardními ceníky. Vždy jde o douhodobě prověřené společnosti s prokazatelnými a kladnými referencemi.

„Naši nabídku v rámci programu „Nákupy se slevou“ se snažíme neustále rozšiřovat. V současnosti například máme v portfoliu kromě renomovaných dodavatelů nábytku a kuchyní také pojišťovny, prodejce spotřební elektroniky a výpočetní techniky, zahradnické služby, hotely, stěhovací firmy či prestižní soukromé gymnázium,“ vypočítává Evžen Korec.

Kromě studia AKA HOME STAGING rozšíří v příštím roce síť partnerů programu „Nákupy se slevou“ také největší tuzemský prodejce vybavení koupelen SIKO KOUPELNY či dodavatel italského nábytku COLOSSEUM.Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 12. 2010 13:01
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,9 mil., 3+kk za 2,7 mil. Kč! Výrazné slevy na byty v Kyjích, Uhříněvsi, Písnici, Měcholupech a Vinoři. 18 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.