Dovolená na Costa del Sol, dovolená v krásném koutu jižního Španělska | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dovolená na Costa del Sol, dovolená v krásném koutu jižního Španělska


Slunečné pobřeží, Costa del Sol, je jednou z nejkrásnějších částí Andalusie a každoročně sem láká turisty z celého světa spoustou slunečných dní, moderními hotely, průzračným moře a dlouhými plážemi pokrytými jemným pískem. Dovolená na Costa del Sol je také ideálním místem pro výlety do různých částí jižního Španělska, jako je například město Malaga, v němž vás čeká rušný kulturní život i nádherná příroda v okolí.

Využijte služeb cestovní agentury NewTravel.cz a zajistěte si právě teď svou dovolenou v jižním Španělsku, která bude plná odpočinku, zábavy, sportu i nevšedních zážitků! Prostřednictvím online katalogu si můžete vybírat své zájezdy na Costa del Sol z nabídek desítek cestovních kanceláří přehledně a snadně na jednom místě.

Vaše parádní dovolená na Costa del Sol


Říká se, že region Malaga je malým kontinentem a musíme uznat, že část pravdy na tomto tvrzení je. Přestože je provincie Malaga nejmenším regionem Andalusie jedná se o území plné kontrastů. Naleznete zde hory, moře, malebné vesnice i moderní města s výborně vybavenými turistickými letovisky. Je zde prostě všechno, co si od své dovolené ve Španělsku jen můžete přát!

O vaši spokojenou dovolenou na Costa del Sol budou pečovat luxusní hotely na pobřeží, nebo rodinné apartmány, budete si užívat jedinečnou relaxaci na sluncem prozářených plážích či v hotelových wellness centrech nebo se můžete oddávat vodním radovánkám, jako je potápění, šnorchlování, plavání, vodní lyžování, parasailing a mnoho dalších. Velmi oblíbené jsou zde také fakultativní výlety do okolí. Některá místa jsou pohodlně dostupná pěšky, zatímco jiná můžete navštívit pravidelnými autobusovými linkami nebo můžete využít nabídku výletů pořádaných hotely.

Oblíbená a známá letoviska Costa del Sol


Costa del Sol je nádherným pobřežním resortem rozkládajícím se v jižním Španělsku v délce 161 kilometrů. Na tomto pobřeží naleznete nejen desítky krásných pláží, ale celou řadu turistických letovisek. Mezi nejznámější patří zejména Málaga, kosmopolitní Marbella, Mijas s četnými muzei a golfovými hřišti, Torremolinos s velmi čistými plážemi, Nerja či Estepona.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 3. 2011 15:38
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.