Diáře 2010 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Diáře 2010


Nosíte diář, nebo si vše evidujete už jen v PC, v mobilu, či jiném elektronickém zařízení? V poslední době se mnoho lidí vrací k papírovým diářům a opět objevují jejich kouzlo. S diářem si nejen že organizujete vše, co potřebujete. Ale diář je také jakýmsi Vaším deníkem, který má stále se zvyšující hodnotu, čím déle jej používáte. Diář je také módním a velmi elegantním doplňkem. Všimněte si, jak ctihodní ředitelé mají neustále po ruce svůj diář. Mají v něm zapsáno vše, co ke své náročné profesi potřebují vědět. Také ženy mají rády diáře. Mají je perfektně zorganizované. Diář je jako partner, který vás chrání před zapomínáním.

Diáře – ach ta technika

Víte co se říká. Každý problém s počítačem, musí vyřešit papír. Zní to sice jako klišé, ale je to pravda. Stalo se Vám to také? Stane se, že si zálohujete svůj diář například z mobilního telefonu do počítače, nebo obráceně. Reinstalujete software v počítači a chybně provedená záloha dokumentů se dokáže projevit tím, že přijdete o veškerá data. A to včetně diáře v Outlooku.

To jsou pak velmi draze ztracené kontakty, poznámky a vše důležité, co ke své práci v diáři potřebujete mít a bez čeho se neobejdete. Každý si pak vzpomene na papírový diář v dobách, kdy ještě počítač k práci ani nepoužíval.

Vzpomenete si, na svůj poslední klasický diář?

Diář z papíru nezklame

Jedině papírový diář nezklame. Je stále s Vámi. Neváží ani zdaleka tolik, jako nejlehčí notebooky. Nemusíte se bát, že když Vám upadne, rozbije se. Nemusíte si dělat starosti s kapacitou a stavem baterií, papírový diář vždy funguje. Nemusíte s sebou nosit kromě tužky, či pera, žádné další příslušenství. Klidně si s papírovým diářem můžete sednout na sluníčko a nemusíte se bát, že máte display oslněný. Za papírový diář se ani nemusíte ve světě vyspělé elektroniky stydět. Diáře jsou velice elegantní.

Bez diáře ani ránu

S klasickým diářem se už jen spolehnete na věci, na které se spolehnout dá. „Křemíkové“ diáře to bohužel nejsou. Sice se výrobci snaží ale dokonalosti a spolehlivosti papíru nikdy nedosáhnou. Kdykoli budete potřebovat, Váš diář Vám bude k dispozici. Jen si pohodlně, bez zdlouhavého zapínání a startování systému nalistujete, co potřebujete. Vše trvá desetkrát rychleji, než s notebookem. Najednou zjistíte, jaká je to s klasickým diářem neuvěřitelná pohoda. Máte u sebe jen to, co opravdu potřebujete.

Spolehněte se na klasický diář už v roce 2010 od www.aaapapir.cz!
Kontakt:

Jakub Hladký
jakub.hladky@seo-expert.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 5. 2009 11:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SEO expert s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SEO - EXPERT.CZ - špičkové služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO. SEO konzultace dle Vašeho přání, optimalizace internetových obchodů e-shopů, webů a www stránek pro vyhledávače. Komplexní profesionální SEO služby.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.