Dětský výtvarný týden a výstava \ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dětský výtvarný týden a výstava \


Praha, 24. srpna 2009 - Na závěr prázdnin připravuje pražské kulturní a konferenční centrum InGarden výtvarný týden pro děti. Během posledního srpnového týdne (24.-28.8.2009) zde dají prostor malým umělců, které dostanou možnost vytvořit si své vlastní umělecké dílo.

Na závěr prázdnin připravuje pražské kulturní a konferenční centrum InGarden výtvarný týden pro děti. Během posledního srpnového týdne (24.-28.8.2009) zde dají prostor malým umělcům. Rodičům tak stačí přivést ratolesti do konferenčního centra InGarden, kde dostanou možnost vytvořit si své vlastní umělecké dílo, případně mohou dílka mladých kreativců jednoduše přinést.
„Chtěli jsme dětem zpestřit závěr prázdnin a zároveň ulehčit rodičům s vymýšlením programu a zábavou. Děti si vyzkoušejí různé výtvarné techniky a mohou třeba nakreslit své zážitky z prázdnin.“ říká Barbora Horešovská z centra InGarden.
Vyvrcholením výtvarného týdne pak bude společná výstava „malých a velkých umělců“, jejíž vernisáž se uskuteční 3.9.2009 v 19.00. Díla „velkých umělců“ budou pocházet z projektu „Kontaktní výstava“, v rámci kterého nabízí centrum InGarden výstavní prostor nejen mladým a začínajícím umělcům (fotograf, grafik, kreslíř, textař, webdesignér, výtvarník, …). Umělci tak získají napojení např. na pracovníky reklamních a PR agentur, pracovníků marketingových oddělení firem, kteří se v InGarden školí a často hledají nový, svěží a neotřelý pohled na grafické zpracování log, obalů, prezentačních a reklamních materiálů.
Konferenční centrum InGarden totiž není jen školicím zařízením, ale také místem, kde se již několik let pořádají odborné konference, semináře, firemní prezentace a interní meetingy managementu firem. Jeho prostory tak měsíčně navštíví přibližně 800 lidí. Práce umělců se díky tomu dostane ke klíčovým lidem s rozhodující pravomocí. InGarden poskytne plochu A1 s kontaktem, na které si umělec dle vlastního uvážení upraví presentaci své práce.
Veškeré informace o výtvarném týdnu pro děti a aktivitách pro dospělé umělce naleznou zájemci na www.ingarden.cz , případně mohou konferenční centrum InGarden kontaktovat (ingarden@ingarden.cz, tel. 603 485 193).
Konferenční centrum InGarden představuje příjemnou a ojedinělou alternativu ke konferenčním zařízením hotelového typu s kapacitou do 300 osob. Snoubí se v něm pracovní prostor moderně vybavených interiérů s klidem a pohodou zeleně udržované zahrady. Právě propojení atraktivních prostor interiéru a exteriéru a samotná inspirativní atmosféra centra InGarden přináší pořadatelům akcí důležitou přidanou hodnotu. K dispozici jsou kvalitní cateringové služby, moderní AV technika, WiFi připojení pro účastníky akcí zdarma, parkování v areálu zdarma, ideální dopravní dostupnost. Více informací je možno získat na www.ingarden.cz nebo přímo v InGarden.

Konferenční a kulturní centrum InGarden
Dvouletky 529/42, Praha 10, www.ingarden.cz, ingarden@ingarden.cz, tel: +420 274 780 575

Další informace Vám rádi poskytnou zástupci centra InGarden:

Barbora Horešovská – jednatelka společnosti SHOCK, s.r.o. (provozovatel prostor)
e-mail: horesovska@shock.cz, tel: +420 603 485 193
Kontakt:

Ondřej Viktora
Event Manager
viktora@ingarden.cz
274 780 575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 8. 2009 9:55
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Konferenční a kulturní centrum InGarden (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Provoz konferenčního a kultního centra InGarden v Praze (provozovatel SHOCK s.r.o.). Organizace firemních akcí, prezentací, setkání, vzdělávací akce, semináře, worshopy, kulturní akce, koncerty, event management.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.