Děti a kvalitní sluchadla = plnohodnotné vzdělání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Děti a kvalitní sluchadla = plnohodnotné vzdělání


PRAHA - Sluch je pro život velmi důležitý. Zejména pro děti, které svět teprve objevují a učí se poznávat zvuky okolí, hlasy lidí, zvířat či zvuky věcí, představuje ztráta sluchu velký hendikep. Především proto, že ztráta sluchu souvisí s rozvojem vlastní řeči a možnosti dosažení plnohodnotného vzdělání, které je důležité pro jejich pracovní uplatnění v budoucnosti. Po desetiletí společnost Phonak nabízí sluchadla pro děti všech věkových kategorií a všechny stupně ztráty sluchu. Sluchadla značky Phonak umožňují dětem uplatnit jejich potenciál již dnes a připravit je na budoucnost.

Objevte Vy sami dokonalost sluchadel pro děti od společnosti Phonak a seznamte se nejen s nimi, ale s celou řadou doplňujících produktů, které rozšíří Vašemu dítěti další obzor poznávání:

WWW.SLUCHADLA-DETI.CZ

Sluchadla a doplňky společnosti Phonak umožňují dětem se plnohodnotně začlenit do běžného života a naučit se rozvíjet nejen kvalitu vlastní řeči a slovní zásoby, ale též jejich schopnosti a vlastnosti. Na www.sluchadla-deti.cz naleznete široké portfolio sluchadel pro všechny stupně postižení. Dětská sluchadla Phonak jsou snadno nastavitelná, flexibilní a obsahují celou řadu funkčních vlastností, kterými se výrazně odlišují od ostatních výrobců, jako např.:

• SoundRecover – funkce, která dětem napomáhá objevovat nejrůznější i slabé zvuky, čímž dochází k výraznému zlepšení rozvoje řeči a slovní zásoby.
• Dynamická FM komunikace - dodává na velké vzdálenosti i v poslechově náročných/rušných prostředích ten nejčistší zvukový signál přímo do dětského ucha a přispívá k rozvoji řeči a jazykové zásoby.
• Jednoduché nastavení sluchadel - Junior Fitting Mode nabízí konfigurování dětských sluchadel jedním kliknutím, které umožňuje přesnější a účinnější nastavení.
• Konektivita – dětská sluchadla společnosti Phonak jsou přizpůsobena tak, aby bylo možné se připojit k systémům zábavy a komunikace, jakými jsou například mobilní telefony, televize, přehrávače MP3, počítače aj., čímž dětem umožňují zůstávat v kontaktu se svými vrstevníky.

WWW.SLUCHADLA-DETI.CZ Vám přináší informace o komplexním komunikačním řešení
pro maximální pohodlí Vašeho dítěte jak při samotném ovládání sluchadla tak při jeho péči.Pro více informací nás prosím kontaktujte:

REJA spol. s r. o.
IBC, Příkop 843/4
602 00 Brno
tel. 463 034 343
e-mail: phonak.praha@reja.cz
web: www.sluchadla-deti.cz
Kontakt:

Lucie Šestáková
PR asistentka
helpdesk.phonak@reja.cz
463 034 343


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2010 8:21
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: REJA spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost REJA spol. s r.o. je výhradním distributorem sluchadel a ostatní komunikační technologie švýcarské společnosti PHONAK. Jedinečná a unikátní technologie sluchadel PHONAK splňuje potřeby všech uživatelů bez ohledu na rozsah ztráty sluchu, osobní preference, životní styl nebo rozpočet.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.