Denimové značky Wrangler a Lee uspořádaly PRESS OPEN DAY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Denimové značky Wrangler a Lee uspořádaly PRESS OPEN DAY


Praha - V pondělí 30. května 2011 se v klubu Solidní nejistota konal Press Open Day značek Wrangler a Lee. Byly představeny nové kolekce na sezónu podzim/ zima 2011. Vystupovali tu Debbi (Deborah Kahl) s rapperem Hypno (Spooks), Tomáš Klus a Xind X. Debbi se poprvé představila jako modelka. Celou akci moderoval přední český stylista Dušan Chrástek.

Nejdříve proběhla módní přehlídka značky Lee podzim – zima 2011, inspirovaná americkým životním stylem a jeho typickými rysy. Lee sází na přirozený vzhled, svěžest, rafinovanou jednoduchost a nadčasové modely. Do popředí se dostaly košile s novým střihem, džínové košile a modely v úpravě chambray (šedo – modrá). Mezi klíčové modely patří i „stálice“ – klasický Lee® Storm Rider a Lee® Sherpa Rider Jacker pro muže i ženy. V pánské kolekci dominují dva střihy: Daren – slim fitted džíny, které těsně obepínají postavu a dodávají moderní vzhled. Střih Blake dopřejí pohodlí a ležérní dojem. Dámská kolekce klade důraz na podtržení siluety, pohodlí a kvalitu, což se týká všech nabízených modelů. Všechny využívají jedinečného materiálu Lee® Stretch Deluxe a možností je velká škála. Klíčové modely jako Jade a Scarlett podtrhují ženskou siluetu naprosto dokonale.
Dále následovala módní přehlídka značky Wrangler. Kolekce podzim/ zima 2011 Mark Your Territory, neboli „Označ si své území“, je o zvířecím pudu, označení a vymezení si vlastního území. Probudit v sobě myšlenku, že my lidé, jsme taktéž zvířata. We Are Animals. Pro sezónu FW11 se rozhodl Wrangler vymezit svoji stopu pomocí svých džínů. Za použití laseru a ručního zpracování vytvořila ikonická denimová značka na svých džínech např. dekoraci v podobě národních amerických znaků. Nové střihy jako je nový regular Ace a nízký rovný Crank přicházejí doplněny o originální kuličkové pero pro označení tvého území a přidání vlastního jedinečného designu. Takže si i ty můžeš označit své vlastní Wranglerky! V dámské kolekci je k vidění nový cigaretový fit střih Jayne, který je úzký a rovný, a taktéž o trochu kratší. I v pánské kolekci najdeme nový střih Vedda, který má nízký sed s úzkými, zužujícími se nohavicemi.
Celou akci zpestřovali tzv. Local Heroes, tváře značky Wrangler, zpěváci Tomáš Klus, Xindl X a talentovaná mladá zpěvačka Debbi. Debbi nejenže zazpívala svůj nový hit „LA LA“, jehož videoklip měl zrovna v den akce svoji premiéru. Ale prošla se poprvé, a podle jejích slov i naposled, v roli modelky po mole. Zatančil tu, i poslední dobou v televizích „provařený“, tanečník Fugi, který je jedním z tzv. Lokal Heroes a obléká značku Lee.


Kontakt:

Altanchimeg Jargalsaikhan
Externí PR
Altanchimeg1@gmail.com
737 539 161


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 4. 6. 2011 12:00
Kategorie: Kultura
Název zdroje: VF Czech s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.