Czech Connect Airlines rozšiřuje flotilu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Czech Connect Airlines rozšiřuje flotilu


Společnost Czech Connect Airlines zahájila svůj provoz pravidelných linek v březnu letošního roku linkami z Brna do Moskvy, do Petrohradu a také z Karlových Varů do Jekatěrinburgu. Jen do konce dubna bylo na těchto linkách přepraveno téměř 14 000 cestujících. V souvislosti se stávající poptávkou a připravovaným rozšiřováním sítě destinací rozšiřují Czech Connect Airlines svou flotilu o Boeing 737-400.

Pravidelné linky společnosti Czech Connect Airlines zahájili provoz na jaře letošního roku třemi linkami do Ruska. Na linkách z Brna do Moskvy, Petrohradu a z Karlových Varů do Jekatěrinburgu bylo za měsíc a půl provozu přepraveno téměř 14 000 cestujících. V červnu se síť destinací se rozšiřuje o spojení z Prahy, kdy 2. června byla zahájena linka Praha – Ženeva a od 23. června přibude linka Praha – Atény. S ohledem na plány společnosti Czech Connect Airlines je dalším krokem rozvoj flotily.
Od 2 června 2011 se flotila Czech Connect Airlines rozšířila o nejpopulárnější dopravní letadlo Boeing 737-400. Letadlo přistálo na letišti v Praze odkud se po převzetí přesune do Ostravy na svůj první let v barvách Czech Connect Airlines na letu do řecké Soluně. Odlet z Ostravy je naplánován na 9:30 v sobotu 4. června. „Rozšíření dostupné kapacity dává společnosti možnost rozvoje sítě pravidelných linek a také uspokojit poptávku charterové přepravy pro české i zahraniční cestovní kanceláře a touroperátory.“ prohlásil Martin Ševčík, Marketing Manager společnosti Czech Connect Airlines.
Boeing 737-400 – základní data

- imatrikulace OK-CCB
- kapacita je 156 míst
- cestovní rychlost 800 km/h
- dolet 3 500 km
- letová hladina až 11 400 m
- vzletová hmotnost 68 tun


O společnosti Czech Connect Airlines
Společnost Czech Connect Airlines se do konce roku 2010 pod jménem Central Charter Airlines zabývala charterovou přepravou pro cestovní kanceláře a na začátku roku 2011 využila získané zkušenosti a dynamicky vstoupila na pole pravidelné přepravy pod názvem Czech Connect Airlines . Během ledna až března 2011 otevřela společnost Czech Connect Airlines tři nové linky a v červnu přidává další linky z Prahy. Vedle pravidelné přepravy i nadále poskytuje charterovou přepravu do tradičních evropských i exotických destinací.

Brno – Moskva 4x týdně
Brno – Petrohrad 2x týdně
Karlovy Vary – Jekatěrinburg 1x týdně
Praha – Ženeva 4x týdně
Praha – Atény 2x týdně od 23.06.11


Doprodej kapacity na charterech
Ostrava – Catania 1x týdně
Ostrava – Split 1x týdně
Ostrava – Kavala 1x týdně

Letenky lze rezervovat na stránkách www.flycca.net, booking@flycca.net a v cestovních kancelářích.
Kontakt:

Martin Ševčík
Marketing Manager
martin.sevcik@flycca.net
www.flycca.net
+420 724 330 732


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 6. 2011 16:12
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Czech Connect Airlines (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Czech Connect Airlines se do konce roku 2010 pod jménem Central Charter Airlines zabývala charterovou přepravou pro cestovní kanceláře a na začátku roku 2011 využila získané zkušenosti a dynamicky vstoupila na trh pravidelné přepravy pod názvem Czech Connect Airlines . Během ledna až března 2011 otevřela společnost Czech Connect Airlines tři nové linky a v červnu přidává další linky z Prahy. Vedle pravidelné přepravy i nadále poskytuje charterovou přepravu do tradičních evropských i exotických destinací
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.