CI SYSTEMS zásadně rozšířil portfolio svých produktů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CI SYSTEMS zásadně rozšířil portfolio svých produktů


Společnost CI SYSTEMS, s.r.o. po dlouhodobých přípravách dokončila podpis exkluzivní spolupráce se společnosti CEITON Technologies Gmbh zajišťující prodej a implementaci informačního systému pro optimalizaci pracovních společností CEITON Workflow PPS.

Brno, 1. 7. 2010 – Společnost CI SYSTEMS, s.r.o. podepsala exkluzivní partnerskou spolupráci pro region střední Evropy se společností CEITON Technologie Gmbh. Tímto byla rozšířena partnerská síť společnosti CEITON do dalších části světa, kromě již existujících poboček v U.S.A., Velké Británii a Austrálii.

Web PPS Workflow, kde PPS je zkratka pro plánování výroby a řídicí systémy, což je termín odvozený z klasického, na funkcích založeného, softwarového systému. Z toho důvodu systém podporuje nejen jednotlivé funkce, jako jsou objednávky a řízení zásob, plánování a ovládání stroje, ale také spojuje všechny tyto funkce do uceleného procesu. Kromě toho systém „Workflow“ je jediným svého druhu pro průmysl v oblasti médií. Systém zvládne ovládat uživatele více klientů a je vícejazyčný. Třístupňová architektura je založena na webu, aplikaci a databázovém serveru. Prostřednictvím rozdělení výkonu a klastrování lze více posílit dostupnost systému. Systém může být také přizpůsobený individuálním potřebám skrze různé úrovně. Systém „Workflow“ popisuje, sjednocuje a celkově optimalizuje procesy a systémy, zcela nezávisle na tom, zda zahrnuje dodavatele nebo vztahy se zákazníky, nebo jiné formy zpracování dat (Customer relationship management (CRM), Supply chain management (SCM), Enterprise content management (ECM), Service oriented architecture (SOA) etc.).

Více na www.cisystems.cz

O společnosti CEITON technologies

CEITON technologies je vedoucí dodavatel informační systému pro podporu procesů společnosti založeném na webových technologiích. Informační systém CEITONKontakt:

Martin Horicky
reditel
martin.horicky@cisystems.cz
608937408


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 7. 2010 13:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: CI SYSTEMS, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CI SYSTEMS, s.r.o. je na trhu od roku 1993 se sídlem v Brně. Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci zákaznických aplikací a informačních systémy pro oblasti řízení procesů. Mezi další služby patří realizace a poradenství počítačové infrastruktury a poradenství v oblasti bezpečnosti informačních technologií.

Mezi klíčové produkty se řadí: ERP systémy vytvořen na klíč, rezervační systémy a dodávky informačního systému pro podporu podnikových procesů Ceiton WF. Je registrovaným partnerem společnosti Microsoft.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.