Bydlet v panelu jaro 2010 právě v prodeji | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bydlet v panelu jaro 2010 právě v prodeji


Do vysněné obměny obývacího pokoje se můžeme pustit bez obav, že to zatíží náš rozpočet. Jedním z mnoha tipů a triků, jak si snadno, rychle a za dostupný peníz pomoci k novému a atraktivnějšímu vzhledu interiéru, jsou nové doplňky – polštáře, dekorace, potahy na pohovku a podobně. Dražší už bude stát nová podlaha v kuchyni. O to více bychom ale měli přemýšlet, jakou vybereme. Co jednotlivé materiály umí a jak v kuchyni obstojí?

V novém čísle časopisu Bydlet v panelu, které je nyní v prodeji, je pro vás připravena řada dalších užitečných rad a tipů. Některá témata mohou být pro vás právě více než aktuální – nechystáte se i vy náhodou na výměnu oken ve vašem panelovém domě? Nebo plánujete rekonstrukci koupelny? Víme, za kolik! Více informací, případně objednat si můžete časopis na e-mailové adrese info@bydletvpa­nelu.cz.Kontakt:

Karolína Doleželová
produkce, marketing
k.dolezelova@npmedia.cz
774499781
284 090 454


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2010 11:14
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Net Press Media (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Net Press Media zahrnují skupiny tištěných a internetových časopisů z oblasti bydlení a životního stylu. Z internetových titulů mají největší tradici Trendy bydlení, na jejichž stránkách je umístěno více než čtyři tisíce článků, rad a nejrůznějších tipů. Tento portál představuje bydlení jako součást moderního životního stylu.
Druhým titulem je internetový časopis Bydlet v panelu, který vzhledem k cílení na více než milionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v panelových domech má velký potenciál.
Nejnovějším internetovým časopisem je Energeticky úsporné bydlení uvedené v květnu roku 2009. Časopis je zaměřen na velmi aktuální otázky kolem energetických úspor, zateplování, dotačních programů a na další oblasti, vztahující se k úsporám energií v souvislosti s bydlením.
Kategorii životního stylu prezentuje časopis Fresh IN – moderní portál zaměřený na současný životní styl. Skupinu internetových projektů doplňuje newsletter Pro bytová družstva a SVJ, který je věnován bydlení, jeho financování a související problematice z pohledu bytových družstev.
Tištěné tituly charakterizují tři základní řady – čtvrtletník Trendy bydlení, Bydlet v panelu a časopis Fresh IN. Náplň tištěných časopisů není totožná s internetovými portály.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.