BE-safe - štít, který vás ochrání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


BE-safe - štít, který vás ochrání


Česká společnost Silic International s.r.o., známá především výrobou moderních silikonových hodinek, uvádí na český trh novinku, která ve světě budí již teď velký ohlas. Jedná se o kolekci šatů pro nastávající maminky BE safe, které chrání vás i rostoucí miminko před elektromagnetickým zářením i elektrosmogem.

Ačkoliv si to neuvědomujeme, jsme stále obklopeni zářením, které generují předměty, se kterými se denně dostáváme do kontaktu jako například mobilní telefony, LCD obrazovky, počítače, mikrovlné trouby, bezpečnostní scannery (např. na letišti), nebo na lékařských pracovištích (rentgeny, magnetická rezonance, radioterapie, atd.).
Oblečení BE safe je vyrobené z materiálu s vetkaným kovovým vláknem a působí jako neviditelný obranný štít. Tím snižuje rizika tohoto záření na lidské tělo na minimum. Technologie výroby těchto unikátních oděvů pochází z vesmírného programu Shenzhou a použitý materiál a postupy výroby tak splňují nejpřísnější nároky na funkčnost a kvalitu zpracování. Přitom vypadá jako běžná látka, je příjemný na nošení a splňuje i přísná kritéria módní policie.
Oblečení BE safe má antiradiační efekt, chrání nastávající maminku proti UV záření a nejen to - tato tkanina s příměsí bambusu a stříbrného vlákna má i dezodorační, antibakteriální a antistatický efekt. Materiál, z něhož jsou šaty BE safe vyrobeny, byl testován v institutu Space Medical Research Institute of PeopleKontakt:

Pavla Pernekrová
marketing manager
pavla.pernekrova@silic.cz
www.silic.cz
732 687 382
77 66 5 22 44


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 16:02
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Silic International s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zajišťujeme kompletní péči o zákazníky v oblasti reklamy a propagačních 3D předmětů. Zprostředkováváme reklamu a propagaci i do silných médií z oblasti televize, tiskovin a rozhlasu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.