Aquila Basic Aerobic&fitness cup pro první soutěžní krůčky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aquila Basic Aerobic&fitness cup pro první soutěžní krůčky


Seznámit se s prostředím a atmosférou aerobikových soutěží a porovnat své výkony s ostatními, kteří také často se soutěžním aerobikem v té či oné kategorii teprve začínají, je cílem závodu Aquila Basic Aerobic and Fitness cup, který proběhne v sobotu 9. října ve Sportovním centru v Semilech.

Soutěž ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech, pořádá zdejší Fitness studio Jany Boučkové ve spolupráci s Českým svazem aerobiku.

V Semilech dostanou příležitost zejména silně zastoupené dětské kategorie. Závod je jednou z prvních startovních a srovnávacích příležitostí pro ty z nejmladší aerobikové generace, kteří se cvičení a soutěžnímu aerobiku věnují často teprve jen několik měsíců. Součástí programu je proto množství doprovodných aktivit pro děti i jejich rodiče.Kontakt:

Jana Hubačová
manažerka
vzdelavani@csae.cz
777 668 213
271 746 626


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 10. 2010 12:27
Kategorie: Sport
Název zdroje: Český svaz aerobiku (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český svaz aerobiku je občanské sdružení, jehož cílem je rozvíjet rekreační formy aerobních forem cvičení a wellness aktivit obyvatelstva, podporovat mistrovské i nemistrovské soutěže a s tím spojené soutěžní a reprezentační aktivity na všech úrovních a pečovat o vzdělávání trenérů a instruktorů pro širokou veřejnost.
Je zástupcem ČR v organizaci FISAF s právem vysílat závodníky na mezinárodní závody a organizovat mistrovství Evropy i světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.