Alza.cz otevírá nové pobočky na Moravě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Alza.cz otevírá nové pobočky na Moravě


Internetový obchod s počítači a elektronikou Alza.cz otevírá další pobočky. V sobotu 1. května byla otevřena nová ve Zlíně. Po Jihlavě, Ostravě a Brně se tak v krátké době dočkalo vlastní pobočky další moravské město.

Ve Zlíně otevřela společnost Alza.cz svou devátou pobočku. Ta předchozí přitom byla zprovozněna na začátku dubna v Jihlavě. „Rozšíření sítě kamenných poboček je jedním z našich cílů pro letošní rok. Alza.cz bude v horizontu několika měsíců v každém krajském městě. V současné době už probíhají přípravy na otevření dalších dvou poboček. Zaměříme se také více na regionální marketing,“ říká marketingový ředitel Jan Samko.
Nové kamenné pobočky slouží jako odběrní místa internetového obchodu. Zákazníci si zde vyzvedávají objednané zboží, aniž by museli platit přepravné. Platit lze v hotovosti u platebních automatů Alza PayBox nebo platebními kartami. Na každé pobočce jsou zákazníkům k dispozici online terminály pro objednávky zboží. Samozřejmostí je možnost reklamovat zde vadné zboží nebo poradit se o nákupu s odborníkem. Při objednání zboží v dopoledních hodinách je možné si jej vyzvednout ještě týž den. Při pozdějším objednání pak během následujícího pracovního dne.Kontakt:

Jan Samko
Marketingový ředitel
samko@alza.cz
+420 777 107 777
+420 225 340 141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 5. 2010 13:44
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Alza.cz a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu. Už v roce 2005 přesáhl obrat společnosti Alza.cz hranici 1 miliardy Kč. Na českém trhu šlo o první pokoření této hranice internetovým obchodem. Společnost Alza.cz každý rok upevňuje svou pozici a v roce 2009 dosáhl obrat již 4,164 miliardy Kč a společnost vyřídila 1 141 280 objednávek.

Jedničkou na trhu je Alza.cz zejména díky bezkonkurenční skladové dostupnosti zboží, široké nabídce produktů a nadstandardním službám, které doprovázejí samotný prodej i poprodejní služby. V předchozích letech získala společnost Alza.cz a.s. za své obchodní úspěchy i řadu prestižních ocenění. Jmenujme například GE Money Multiservis Obchodník roku 2008 či absolutní prvenství HP Partner roku 2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.