Alza.cz je absolutním vítězem prestižního ocenění HP Partner roku 2009 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Alza.cz je absolutním vítězem prestižního ocenění HP Partner roku 2009


Dne 10. února 2010 obdržela společnost Alza.cz celkem tři ocenění HP Partner roku 2009.

Alza.cz obhájila absolutní prvenství za největší dosažený obrat v prodeji notebooků, čímž opět potvrdila svou pozici lídra v tomto segmentu na českém trhu. Dále byla oceněna jako partner s nejrychleji rostoucím obratem v prodeji tiskáren (consumer segment). Společnost Alza.cz však letos poprvé získala i ocenění nejprestižnější: Umístila se na 1. místě kategorie partner s největším obratem prodaných produktů a služeb HP.

Za společnost Alza.cz přebíral ceny Jan Samko, marketingový ředitel společnosti, který k tomuto ocenění dodává: "Naše dominantní postavení v prodeji notebooků a výpočetní techniky jako celku potvrzuje i fakt, že jsme se stali nejvýznamnějším obchodním partnerem společnosti HP za minulý rok. Tohoto ocenění si velmi vážíme."Kontakt:

Jan Samko
Marketingový ředitel
samko@alza.cz
+420 777 107 777
+420 225 340 141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 2. 2010 15:44
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Alza.cz a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu. Už v roce 2005 přesáhl obrat společnosti Alza.cz hranici 1 miliardy Kč. Na českém trhu šlo o první pokoření této hranice internetovým obchodem. Společnost Alza.cz každý rok upevňuje svou pozici a v roce 2009 stoupl dosáhl obrat již 4,164 miliardy Kč a společnost vyřídila 1 141 280 objednávek.

Jedničkou na trhu je Alza.cz zejména díky bezkonkurenční skladové dostupnosti zboží, široké nabídce produktů a nadstandardním službám, které doprovázejí samotný prodej i poprodejní služby. V předchozích letech získala společnost Alza.cz a.s. za své obchodní úspěchy i řadu prestižních ocenění. Jmenujme například GE Money Multiservis Obchodník roku 2008 či absolutní prvenství HP Partner roku 2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.