Aktivně prožité léto s miminkem v Praze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aktivně prožité léto s miminkem v Praze


Dne 12.7.2010 proběhlo ve školicím centru InGarden ukázkové dopoledne aktivit rodičů s dětmi od 3 měsíců. Na základě ohlasů rodičů jsme zařadili do našeho programu pondělní dopoledne věnovaná dětem a jejich rodičům. V době od 9h do 12h nabízíme cvičení miminek 3-24měsíců a semínář znakování Baby Signs pro rodiče.

"Překvapilo mě, jak mohu příjemně ztrávit dopoledne se svým 5měsíčním synkem Jeníkem. Pod odborným vedením jsme cvičili, tancovali, zpívali a jsem moc ráda, že už vím, co Jeníkovi prospívá a jak zdravě rozvíjet jeho pohybové aktivity\" říká maminka Jana Kepková, účastnice ukázkového dopoledne.

O cvičení:
Skupinky dětí na cvičení jsou rozděleny podle věkových kategorií, lekce trvá zhruba 40 minut. Déle již děti v tomto věku neudrží pozornost. Lekce probíhají pod odborným vedením a zaměřují se na správné držení těla, procvičení a protažení všech svalů. Náplní lekce jsou cviky přirozené, zdravotní, cviky rovnováhy a odvahy, pohybové hry, tanečky.

O znakování:
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. V Česku je to novinka, ale ve světě se znakování s miminky a batolaty používá už přes 20 let. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.
Podrobnější info na www.ingarden.cz a www.rcmysak.cz

Termíny:
Každé pondělí od 19.7.2010 do 6.9.2010 v době od 9-12h. Cena cvičení 100kč/lekci. Seminář Baby Signs podle výběru materiálů 499kč/879kč.
Na všechny kurzy je třeba rezervace na tel. 723 589 614 - Jana Zmeková

Místo konání:
školicí centrum InGarden Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Kontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 7. 2010 10:27
Kategorie: Zábava
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.