AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo vyplácí úrokový bonus předem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo vyplácí úrokový bonus předem


V rámci Jarní akce mohou získat klienti AKCENTY, spořitelního a úvěrního družstva za první rok spoření úrok až 4,5% p.a. Při splnění podmínek jim bude dokonce bonusový úrok vyplacen hned na začátku vkladu na běžný účet, takže ho budou mít okamžitě k dispozici.

14. dubna 2011, Hradec Králové – Společnost AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, dnes představila svoji Jarní akci, v rámci které mohou klienti získat navíc úrokový bonus 1% ke svým termínovaným vkladům. Na tento bonus dosáhnou klienti, kteří si do 30. 6. 2011 založí u společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo termínovaný vklad nebo revolvingový termínovaný vklad na dobu 3, 4 nebo 5 let. Úrokový bonus jim bude přiznán v prvním roce spoření, další roky již budou jejich vklady úročeny pevnou úrokovou sazbou platnou v den uzavření smlouvy.

„Jarní akce AKCENTY, v rámci které klientům nabízíme při splnění podmínek bonusový 1% úrok, je specifická v tom, že klientovi tento jednoletý bonus vyplatíme na jeho běžný účet u naší společnosti ihned na začátku vkladového období, tedy ve chvíli, kdy klient uloží své finanční prostředky na termínovaný vklad. Okamžitě tak má k dispozici výnos v podobě úrokového bonusu, který může dále zhodnotit a tím zvýšit celkový výnos nebo ho jinak kdykoliv využít dle vlastního uvážení,“ popsal výhody akce Stanislav Rokos, obchodní ředitel AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „Díky úrokovému bonusu mohou klienti získat až 4,5% úrok v prvním roce vkladu, čemuž například bankovní sektor může jen těžko konkurovat.“

Akce, v rámci které je možné získat úrokový bonus, probíhá od 14. 4. do 30. 6. 2011 a vztahuje se na termínované vklady nebo revolvingové termínované vklady založené v tomto období s dobou splatnosti 3, 4 nebo 5 let. Úrokový bonus je přiznán v prvním roce spoření, je ale vyplacen ihned na začátku vkladového období, tedy po uložení finančních prostředků klienta na termínovaný vklad. Počet vkladových produktů s bonusovým úrokem založených jedním klientem není omezen.
O společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo
AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo je nejmladším členem skupiny AKCENTA, která působí na finančním trhu již více než 12 let. Společnost poskytuje veškeré základní služby tuzemského platebního styku, z nichž většina je poskytována zcela bez poplatků. Nabízí jak výhodné vkladové produkty, tak poskytuje úvěrů občanům i podnikatelům s pružnějším a individuálnějším přístupem dle jejich skutečných potřeb. Počet klientů společnosti AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo se neustále zvyšuje a oproti minulému roku je téměř třikrát vyšší.

O skupině AKCENTA:
Skupinu AKCENTA tvoří tři samostatné společnosti: AKCENTA CZ, a.s., obchodník s devizami, AKCENTA ENERGIE, a.s., obchodník s elektrickou energií, a AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo. Skupina působí na středoevropském trhu v oblasti obchodování s devizami, obchodování s energií a poskytování bankovních služeb, vkladů a úvěrů.


Pro bližší informace kontaktujte prosím Jana Vlčka, oddělení PR, na čísle +420 731 646 527 nebo emailem jan.vlcek@akcenta.eu
Kontakt:

Jan Vlček
PR
jan.vlcek@akcenta.eu
www.akcenta.eu
731646527


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 4. 2011 15:24
Kategorie: Finance
Název zdroje: Akcenta (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Skupinu AKCENTA tvoří tři samostatné společnosti: AKCENTA CZ, a.s., obchodník s devizami, AKCENTA ENERGIE, a.s., obchodník s elektrickou energií, a AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo. Skupina působí na středoevropském trhu v oblasti obchodování s devizami, obchodování s energií a poskytování bankovních služeb, vkladů a úvěrů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.