Agentura Commservis bude zajišťovat komunikaci pro Pardubickou výstavní a veletržní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Agentura Commservis bude zajišťovat komunikaci pro Pardubickou výstavní a veletržní


Pardubice/Hradec Králové (16. 8. 2015) - Společnost Pardubická výstavní a veletržní s.r.o., která provozuje Výstavní a společenské centrum IDEON v Pardubicích, si pro zajištění kompletní PR komunikace zvolila agenturu Commservis.com. Pardubická výstavní a veletržní se zaměřuje na pořádání výstav, veletrhů, kongresů a společenských akcí. Prostřednictvím komunikační agentury Commservis bude komunikovat své aktivity a služby odborníkům z různých oblastí, ale i široké veřejnosti.

„Pro naši komunikaci jsme hledali spolehlivého partnera, který umí efektivně komunikovat s rozličnými cílovými skupinami. Zkušený tým Commservisu navrhl neotřelá řešení pro těžko uchopitelná témata.,“ uvádí Petr Vašíček, ředitel Pardubické výstavní a veletržní. „Commservis je na trhu již více než 10 let a má za sebou řadu úspěšných projektů. Jejich vysoká profesionalita je pro nás zárukou úspěchu,“ dodává Vašíček.

Komunikační a PR agentura Commservis.com byla založena v roce 2004. V dnešní době, s ohledem na portfolio služeb, patří Commservis.com mezi největší PR agentury ve východních Čechách a také na Vysočině. „Spolupráce obou společností v sobě nese významný potenciál, který hodláme využít při prosazování zájmů a požadavků našeho klienta. Našim cílem bude nyní zvýšit povědomí o Výstavním a společenském centru Ideon a komunikačně podpořit všechny pořádané akce a nabízené služby. Proto i komunikaci šijeme „na míru“ požadavkům Pardubické výstavní a veletržní,“ říká o spolupráci jednatel agentury Commservis.com Martin Netolický.

O Commservis.com

Commservis.com se z PR agentury vyvinul ve full servisovou společnost, která zaměřuje svou činnost nejen na oblasti PR nebo mediální prezentace a zastoupení, ale i na oblast marketingu, strategie a krizové komunikace. Mimo jiné se agentura specializuje i na výzkumy a analýzy společenského dění.
Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 8. 2015 13:03
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.