Tiskovky.info - tiskové zprávy, tiskové konference

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Jak vložit tiskové informace na Tiskovky.info


Základní službou Tiskovek je zveřejňování tiskových informací. Tyto informace vkládají na web prostřednictvím jednoduchého formuláře sami zadavatelé.

Pokud ještě nejste na Tiskovkách registrováni, tak se, prosím, nejdříve registrujte. Po registraci se již můžete přihlásit.

Po přihlášení se vám zobrazí nabídka služeb. Zveřejnění tiskové zprávy na webu stojí 200 Kč. Proto musíte nejdříve navýšit svůj účet. Provedete to kliknutím na odkaz Navýšit účet v členské sekci.

Pokud jste již někdy předtím využili placených služeb Tiskovky.info, tak se vám částka ihned přičte (nemusíte tedy čekat, až vám dorazí faktura a provedete úhradu). Ihned můžete využívat našich služeb. Pokud je to vaše první navýšení účtu, je zapotřebí vyčkat, než vám dorazí faktura a provést její úhradu.

Když už máte navýšen účet, můžete v členské sekci kliknout na zveřejnit tiskovou zprávu. Zobrazí se jednoduchý formulář, kde vyplníte vše podstatné. Na následující stránce údaje zkontrolujete a vybere si, zda chcete zprávu poslat také na některý z tématických nebo regionálních medialistů (ceník).

Kliknutím na potvrdit se zpráva vloží do systému. V řádu hodin bude zkontrolována našim editorem vložena na web a případně rozeslána na zvolené media-listy.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.