Malí – velcí pomocníci na cesty od společnosti Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Malí – velcí pomocníci na cesty od společnosti Philips


Počítáte už poslední dny v práci a myšlenkami jste stále častěji na zasloužené dovolené? Přemýšlíte nad posledními nezbytnostmi, které si nesmíte zapomenout s sebou vzít? Abyste se si mohli své cesty naplno vychutnat, rozhodně byste neměli zapomenout si přibalit dvě novinky od společnosti Philips – přenosný DVD přehrávač, který spolehlivě zažene nudu a praktickou cestovní žehličku, díky níž budete vypadat stále skvěle.

Nuda při dlouhých cestách již nehrozí
Na vašich cestách se už nebudete muset nudit. Přenosný DVD přehrávač Philips PD9005 vyniká svojí mobilitou. Se svými příjemnými rozměry se vleze do každé příruční tašky či batůžku a jeho pouhých 1,3 kg vůbec neucítíte. Baterie přístroje je rovněž vysoce kvalitní a vydrží až pět hodin nepřetržitého provozu. Proto nebudete muset řešit, zda vám baterka náhodou nedojde v té nejnapínavější části filmu.
Přenosný DVD přehrávač má velmi kvalitní 9“ širokoúhlý LCD displej s křišťálově čistým obrazem a vysoce ostrými, živými barvami. PD9005 od Philipsu se nezalekne žádného formátu. Kromě všech typů CD i DVD včetně RW. Certifikován je také pro přehrávání standardních DivX videí. Přehrávač je navíc vybaven slotem pro paměťové SD karty a vy si tak budete moci snadno prohlížet fotky, přehrávat hudbu nebo video.
Chtěli byste na cestách sledovat televizi? Žádný problém. Přenosný DVD přehrávač Philips PD9005 je vybaven přenosnou mini anténou a tunerem pro sledování pozemního digitálního televizního vysílání. Video si užijete také na cestách autem. K dispozici vám bude adapter do zapalovače cigaret a montážní pouzdro. Cena je 6 490 Kč.
Vypadat stále skvěle
Společnost Philips myslí i na vaši pohodu během dovolených a služebních cest, a proto představuje novou Cestovní žehličku (GC651), díky níž můžete kdykoli vypadat skvěle a cítit se příjemně. Na svých cestách jistě oceníte rozměry (17,8×8,5×8,9 cm) a nízkou hmotnost (0,72 kg) tohoto malého, ale výkonného pomocníka, který umožňuje rychlé žehlení i bez prkna.
Mezi další přednosti této kompaktní cestovní žehličky se snadnou obsluhou patří výkonný parní ráz pro odstranění nepoddajných záhybů, měkká ergonomická rukojeť pro snadné držení nebo jednoduché ovládací prvky. Oblečení, které si právě chcete vzít na sebe, si můžete kdykoli rychle přežehlit, ať jste doma nebo na cestách.
U cestovní žehličky GC651 jistě oceníte nejen dokonalý design, ale i skvělé technické provedení. Vertikální napařování umožní odstranění záhybů na zavěšených tkaninách a díky stálému výstupu páry a žehlící ploše s nepřilnavou úpravou dosáhnete skvělého výsledku s minimálním úsilím. V ceně je také stylový obal, který vám umožní vzít si svého malého-velkého pomocníka, kamkoliv si budete přát. Doporučená maloobchodní cena je 999 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 119 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 25,4 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 11:09
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.