Tisková zpráva – expanze SEO Expert s.r.o. na Slovensko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tisková zpráva – expanze SEO Expert s.r.o. na Slovensko


Bratislava - 6. Srpna roku 2009 vstoupila firma SEO Expert s.r.o. na Slovenský trh. Slovenské sídlo bylo slavnostně otevřeno v Trenčianské ulici. Slovenští majitelé a provozovatelé internetových portálů, e-shopů i webů, tak mají možnost získat profesionální podporu pro svůj úspěch na internetu, podloženou mnoha referencemi renomovaných firem.

SEO Expert s.r.o. pomáhá druhým k růstu a úspěchu

Slovenská pobočka SEO Expert s.r.o. má za úkol podporovat všechny, kteří se rozhodli na Slovenském internetu skutečně uspět. SEO-expert.sk, si díky zkušenostem z Českého prostředí přináší ověřené procesy a zkušenosti, kterými pomůže velkým i malým provozovatelům webů, e-shopů, i velkých internetových portálů k jejich vlastnímu růstu.

Slovenská pobočka SEO-Expert s.r.o. není jen odloučené pracoviště České matky, ale plnohodnotným centrem internetového marketingu a optimalizace webových stránek pro Slovensko.

Jednatel SEO-Expert.cz, pan Radek Karban řekl:

„Naše expanze na Slovensko je přirozeným vývojem firmy. Je to rovněž důkazem, že internetový marketing, SEO, SEM i použitelnost webu, je budoucností velké spousty webových stránek, e-shopů a internetových portálů. Těch je na Slovensku rovněž velké množství a my jsme schopni pomoci všem, kteří nás o to požádají.“

Všichni, kteří osloví firmu SEO-Expert.sk, se budou moci spolehnout na špičkové služby. Zkušení konzultanti i proškolení experti udělají pro Slovenské klienty maximum a navrhnou nejlepší řešení pro každého, s přihlédnutím k jeho možnostem a potřebám. Samozřejmostí je programátorské zajištění i kompletní poradenství, či vzdělávání.

O podrobné informace i služby pro Slovenský trh, nás požádejte na Slovenském webu firmy SEO-Expert.sk

SEO-Expert s.r.o.
Pod vilami 773/8
140 00, Praha 4 – Nusle
Info@seo-expert.cz
Telefon: +420 241 743 000
www.seo-expert.cz
www.seo-expert.skKontakt:

Jakub Hladký
jakub.hladky@seo-expert.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 2. 2010 16:32
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: SEO expert s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SEO - EXPERT.CZ - špičkové služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO. SEO konzultace dle Vašeho přání, optimalizace internetových obchodů e-shopů, webů a www stránek pro vyhledávače. Komplexní profesionální SEO služby.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.